Sklep z podziękowaniami na chrzest – różne wzory – tanio

Aby organizacja imprezy chrztu świętego była oszałamiająca należałoby uwzględnić w niej podziękowania dla gości. Symbol gołębia lub serca perfekcyjnie wpisze się w charakter uroczystości, a pieczołowite wykonanie daje pewność, że podarunek spodoba się bliskim.

Chrzciny tanie podziękowania

To naturalnie dzięki temu że upominek ma prawo być personalizowany m.in. imieniem potomka, staje się jeszcze bardziej nadzwyczajny. Na domiar tego, proponowane przez nas podziękowania to nie jedynie pamiątka z drewna, lecz również jako magnes konkretny dodatek do wyposażenia kuchni.

Podziękowania dla gości – wszystkie wszystkie wzory

Interesują Ciebie serduszka, gołąbki, motylki lub inne wzory?
Kliknij i zobacz podziękowania dla gości na różne uroczystości.

Ciekawe podziękowania dla gości z okazji chrzcin

Przygotowania do chrzcin to ogrom spraw, które wypada odpowiednio wcześniej załatwić. Zadbaliście już o wszelkie formalności i poczęstunek dla rodziny? Warto zadbać także o prosty podarunek, który będzie formą podziękowania dla gości. Mamy zaszczyt przedstawić podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. Drobny, prosty oraz jednocześnie niezmiernie pomysłowy upominek dla gości, który na dodatek jest personalizowany – na magnes nanosimy imię malucha, datę chrzcin oraz wybraną maksymę.

Zadbaliśmy też o to, żeby forma przekazywania magnesu również miała sympatyczną atmosferę – do każdej sztuki magnesu dodajemy dekoracyjną kopertę – bezpłatnie.

chrzest

Wszystkie wzory dostępne na Zaproszony.pl

Cena już od 1,25 zł za serduszka z kopertami lub 1,40 zł z podstawką.
Zamów na naszej stronie internetowej lub w serwisie Allegro.pl